ART / Lithographs / Graphic art 15285128
nr 1528 5128
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sweden. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). "Computer ink plot". Signed, numbered 68/110, dated 1981. Image dimensions: ca 48x60 cm, outer dimensions including frame: 61x74 cm,
GRAPHIC ART, BECK & JUNG, Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). "Computer ink plot". Signerad, numrerad 68/110, daterad 1981. Bildmått: ca 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Holger Bäckström (1939-1997) and Bo Ljungberg (1939-2007)
SEK 350
Monday Mars 20 2023
at 20:13:30
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr